Eren KURŞUN

SpecialityEsin Avukat Ortaklığı Yönetici Ortak

Av. Eren Kurşun, 2000 yılında Üsküdar Amerikan Lisesi’nden, 2004 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Meslek hayatına uluslararası bir avukatlık firmasında başlayan Kurşun, 2012 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde MBA programını başarıyla bitirmiştir. Şirket birleşme ve devralmaları ve yatırım fonlarında uzmanlaşan Kurşun, daha sonra (küresel Baker McKenzie ağının bir parçası olan) Esin Avukatlık Ortaklığı’na ortak olarak katılmış olup, kariyerini Esin Avukatlık Ortaklığı’nda 1 Temmuz 2023 itibariyle ‘Yönetici Avukat’ olarak devam ettirmektedir.

Eren, Legal 500’de “Leading Individual” ve Chambers rehberlerinde “Band 1” olarak sıralanan, Türkiye’nin önde gelen M&A avukatlarından biridir. Aynı zamanda İstanbul ofisinin İcra Kurulu’nda yer almakta ve 2019 yılından bu yana Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin (BÜMED) yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Ayrıca Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde misafir öğretim görevlisidir.

Peak Games, Garanti Bankası, Doğan Medya Grubu, Trendyol, U.N. Ro-Ro, Oyak Çimento ve Acıbadem Hastaneleri gibi Türkiye’nin önemli birleşme-devralma işlemlerinde çalışmış Eren Kurşun, evli ve üç çocuk babasıdır.

All session
by Eren KURŞUN

Zirve Hakkında Detaylı bilgi için
arayın 0 232 - 483 88 33

ya da e-posta atın [email protected]

Copyright © 2022-2023. Tüm hakları saklıdır.