Gürhan GÜVEN

SpecialityFersan Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO

1985 yılında Almanya’nın Kuzey Bavyera’da bulunan Hof şehrinde doğmuştur. İlkokuldan Üniversite’ye (Endüstri Mühendisliği) kadar eğitim hayatını Almanya’da tamamlamış ve profesyonel iş hayatına da 2012’de Almanya’da 6. nesil aile şirketi ve 4.000’den fazla çalışanı olan NETZSCH Grubunda başlamıştır. Şirketin Yönetici Yetiştirme Programını (Trainee) tamamladıktan sonra Türkiye’ye Almanya Merkezin çalışanı (Expatriate) olarak İzmir’e gelmiştir ve Alman şirketin Türkiye’deki %100 Alman sermayeli satış şubesinin kurulmasına emek vermiştir.

2017’den bu yana FERSAN Fermantasyon A.Ş.’nin (%100 Alman DEVELEY Grup şirketi) Yönetim Kurulu Başkanı & CEO’sudur. Develey Grubu 4. nesil aile şirketi ve tüm dünyada 2.500’e yakın çalışanları var.

Gürhan Güven aynı zamanda SirkeDer (Sirke Üreticiler Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı ve KESİAD (Kemalpaşa Sanayici ve İş İnsanları Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi, ESİAD (Ege Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği), TGDF (Türkiye Gıdacılar Dernekleri Federasyonu) ve Fenerbahçe Spor Kulübünün de Kongre üyesidir. Güven evli ve bir çocuk babasıdır.

Üniversite hayatı esnasında Kickboks özel ilgi alanlarında bulunduğu için, Dünya Kupasında İkinciliği, Alman Milli Takım Üyeliği, Almanya, Bavyera Eyaleti ve Saksonya Eyaleti Şampiyonluklarına da imza atmıştır.

All session
by Gürhan GÜVEN

Zirve Hakkında Detaylı bilgi için
arayın 0 232 - 483 88 33

ya da e-posta atın [email protected]

Copyright © 2022-2023. Tüm hakları saklıdır.