Emre GÖLTEPE

Neo Portföy Yönetimi A.Ş. Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesi

2006 yılında başladığı Ernst & Young Türkiye ofisinde, çeşitli departmanlarda tecrübe kazanmış olup, 2012 yılına kadar çalışmıştır. En son kurumsal finasmandan sorumlu müdür pozisyonunda, yerli ve yabancı bir çok satın alma birleşme işleminde danışmanlık yapmıştır.

2012 -2018 yılları arasında Rhea Girişim Sermayesi yatırım ekibinde yer almış, portfoy şirketlerinin yönetilmesi, yatırım fırsatlarının incelenmesi / yatırım yapılması ve çıkış süreçlerinin yönetilmesi gibi konularda görev almıştır.

Finans dalında yüksek lisansı 2015- 2017 yıllarında INSEAD’da tamamlayan Emre Göltepe, aynı dönemlerde İngiltere merkezli bir danışmanlık firmasının kurucu ortaklığını üstlenmiş ve kısa sürede önemli satın alma, stratejik danışmanlık ve özel plasman işlerini tamamlamıştır.

Yurt içi ve yurtdışında bir çok erken aşama şirkete yatırım yapan Emre Göltepe, kurucu ortakları arasında bulunduğu Neo Portföy Yönetimi AŞ’de girişim sermayesi yatırım fonlarından sorumludur.

Emre Göltepe ayrıca Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş, İskenderun Demir ve Çelik AŞ. ve Oyak Yatırım Menkul Değerler AŞ’ de bağımsız yönetim kurulu üyesidir.

Konuşmacının oturumları

Zirve Hakkında Detaylı bilgi için
arayın 0 232 - 483 88 33

ya da e-posta atın [email protected]

Copyright © 2022-2023. Tüm hakları saklıdır.