Altan KÜÇÜKÇINAR

SpecialityDiffusion Capital Partners (DCF) Ortak

Altan Küçükçınar, teknolojik girişimleri hedefleyen fonlar yöneten Diffusion Capital Partners (DCP) ortaklarındandır. DCP, 2015 yılından beri uluslar ve uluslar arası yatırımcılarından topladığı kaynakları, küresel iddiaya ve yüksek büyüme potansiyeline firmalara sermaye olarak aktarmakta, bilgi birikimi ve yönetim desteği ile hedeflere ulaşılmasına destek olmaktadır.

Altan Küçükçınar, ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden lisans derecesini 1994, yüksek lisans derecesini 1996 yılında almıştır.

1997-2005 yılları arasında TÜBİTAK bünyesinde uzman ve başuzman araştırmacı olarak bilgi toplumu ve Ar-Ge/inovasyon politikaları konularında çalışmış ve ülkemizi Avrupa Birliği ve OECD gibi uluslar arası platformlarda temsil etmiştir.

2005-2010 yılları arasında Politika ve Proje Geliştirme Grubu Koordinatörü olarak görev yaptığı Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı’nda, ulusal ve uluslararası kurumlar ile işbirliği içinde yeni Ar-Ge destek programları tasarlanması, uygulanması ve değerlendirilmesi çalışmalarını yönetmiştir.

2012-2015 yılları arasında, yılında kurucusu olduğu İneo Danışmanlık şirketi ile uluslar arası kuruluşlar, kamu kurumları, teknoloji ve organize sanayi bölgeleri ve firmalara teknoloji yönetimi, ihtiyaç analizi, fizibilite ve yatırım danışmanlığı, proje geliştirme ve proje yönetimi konularında danışmanlık hizmetleri vermiştir.

All session
by Altan KÜÇÜKÇINAR

Zirve Hakkında Detaylı bilgi için
arayın 0 232 - 483 88 33

ya da e-posta atın [email protected]

Copyright © 2022-2023. Tüm hakları saklıdır.